Patırtı Etek Modelleri

Patırtı Etek Modelleri
8 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 598 kez okundu.

Kadınların kadınlığını hissettiren ve bunu dışa ifade eden en önemli kıyafet etek modelleridir. Kullanımı çok eski zamanlara dayandığı için model olarak çok fazla seçeneği bulabileceğiniz etek modelleri bu sayede kolay kombin yapılabildiği gibi her ortamda da farklı tarzları ile giyilebilir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da en çok tercih edilen kıyafet modellerinden olan etekler patırtı giyim ile tarzını yansıtmak isteyen kadınların olmazsa olmazı haline gelmiş durumda. Patırtı giyim etek kataloğunda; iş için giyilebilecek patırtı etek modellerinden şık akşam yemeklerinde giyilebilen etek modellerine, günlük hayatta giyilen etek modellerinden okulda giyilen etek modellerine kadar bir çok farklı renk, desen ve modelde etekler mevcut. Fakat şunu belirtelim; etekler vücut tipinize uygun şekilde giyinirseniz sizi günün en şık kadını yapabilir, aksi taktirde felakete dönüşebilir.

Peki Etek Seçimi Nasıl Olmalı?

*Armut tipli vücuda sahip kadınlar dikkatleri kalçalardan uzak tutan kıyafet giymeli. Dolayısıyla ayaklara doğru genişleyen (çan) etek modelinde aradığınızı bulabilirsiniz.

*Elma tipli vücuda sahip kadınlar beli lastikli etek modellerinden kaçınmalısınız. Sizler de çan etek modellerini tercih edebilirsiniz.

*Kum saati tipli vücuda sahip kadınlar kalem etek modellerini tercih edebilirler. İlla bol etek giyeceğim derseniz de belinizin inceliğini vurgulayacak bir kemer veya ip gibi bir aksesuar kullanmalısınız.

*Bacaklarınız inceyse ve bundan rahatsızsanız bacaklarınızı örtecek uzun etek modellerini tercih edebilirsiniz.

Vücudunuzu ve tarzınızı en iyi bilen sizlersiniz. Aynanın karşısına geçin ve size en çok yakışan patırtı etek modelini bulun…

Patırtı Etek Modelleri

Patırtı giyim etek kategorisine yakından bakacak olursak; fermuarlı yırtmaçlı mini patırtı etek modelini, pileli desenli etek modelini, inci işlemeli etek modelini, bel likralı desenli etek modelini, fermuar detay deri siyah mini etek modelini, uzun balık etek modelini, bel bağlama yanlar büzgülü etek modelini öne çıkan modeller olarak görüyoruz.

Daha fazla patırtı etek modelini incelemek veya satın almak için patırtı com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git