Patırtı Büyük Beden Abiye

Patırtı Büyük Beden Abiye
25 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 5.173 kez okundu.

Bazı ortamların kıyafeti bellidir… Sizin o anki modunuz ne olursa olsun, sizin vücut yapınız ne olursa olsun ya da diğer değişkenler ne olursa olsun sevdiğiniz ve size yakın olduğunu hissettiğiniz kişinin düğününe gidiyorsanız mesela, ne giyeceğiniz bellidir.. O da abiyedir… Kendine uygun kıyafeti bulmakta zorlanan büyük beden kadınlar için tarzını yansıtacak abiye kıyafet bulmak da bir o kadar zordur. Çünkü hangi renk hangi desen hangi model kıyafet almalıyım sorusunun cevabı büyük bedene sahip hanımlar için zayıf görünmenin anahtarını barındırır. Fakat günümüzde hazır giyim firmalarının neredeyse tamamı artık büyük beden kadınlara özgü kategoriler ile karşımıza çıkıyor. Büyük beden abiye kategorisi ile tarzını yansıtmak, şık olmak, kaliteli giyinmek isteyen kadınlara yüzlerce farklı renk ve tasarımı sunan patırtı giyim kadınların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Büyük bedene sahip kadınlar için küçük hileler vardır… Örneğin tek renk abiye giyinmek… Siyah ağırlıklı abiye giyinmek… Dikine çizgili abiye giyinmek gibi…

Büyük Beden Abiye Seçiminde Dikkat edilmesi Gereken Hususlar

*Desenli abiye modeli seçiyorsanız bu desenlerin dikey çizgili olmasına özen gösterin. Yatay çizgili abiye modelleri sizi daha da kilolu gösterecektir. Ayrıca büyük desenli modellerden de kaçının.

*Boru paça diye tabir edilen pantolon modelini giyerek basenlerinizi gizleyebilirsiniz.

*Basenleri gizlemenin diğer bir yolu ise düz inen etekli elbise modelleridir. Basenlerinize yapışan modellere göre sizi daha zayıf gösterecektir.

*Göbeğinizi gizlemek istiyorsanız göğüs kısmı üzerinize oturan, alt kısmına doğru salaşlaşan modelleri tercih edebilirsiniz.

*Eğer kilolarını daha çok bel altındaysa elbise modellerinden straplez modelleri ile belden oturtmalı, kemerli ve kısa kollu elbiseleri tercih edebilirsiniz.

*Sert kumaşlardan uzak durun. daha soft kumaşlar tercih edebilirsiniz.

*Vücudunuzu sıkan değil sarmalayan iç çamaşırlarını tercih edebilirsiniz.

Patırtı Giyim Büyük Beden Elbise 

Patırtı büyük beden abiye elbise modellerini daha yakından incelediğimizde; balıkçı yaka abiye elbise modelini, sırt düğme detay büyük beden elbise modelini, sırt dekolteli üst işlemeli büyük beden elbise modelini, pul işlemeli abiye elbise modelini, kadife büyük beden elbise modelini, dantel işlemeli büyük beden abiye elbise modelini ve daha çok daha fazla modeli görüyoruz..

Çok daha fazla patırtı giyim büyük beden abiye elbise modelini yakından incelemek veya satın almak için patirti.com adresini ziyaret edebilirsiniz…

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git