Patırtı Bluz

Patırtı Bluz
23 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 1.544 kez okundu.

Kadınlara has kıyafet modellerinden en çok tercih edilen bluzlar, giydiği kıyafete özen gösteren ve aynı zamanda modayı yakından izleyen kadınlara özellikle gündelik hayatta en çok yardım eden kıyafetlerin başında gelir. Özellikle kış aylarında ve mevsimsel geçiş dönemlerinde kadın modasında yükselen değer olan bluzlar; rahat, ferah ve şık üçlüsünü birlikte isteyen kadınların ilk tercihi haline geliyor. Kadın modasında en güncel kıyafetlerin yer aldığı patırtı giyim; en güzel, en kaliteli ve em uygun bluz modellerini sizlerle buluşturuyor.

Patırtı Bluz Modelleri

Bluzlar günlük hayatta çokça tercih edildiği gibi, klasik kesim tarzı ile iş hayatında, abiye bluz modelleri ile şık davetlerde de giyilebilen modellerdir.  Hem etekler ile hem de pantolonlar ile kolay kombin yapılabilen bluzlar kadınlara hayatın her alanında pratik kullanımı ile rahatlık sağlıyor. Özel tasarımlı bluz modellerini yakınlarınızın nişan veya düğün törenlerinde giyerek zarif bir görünüme sahip olacağınız gibi spor kesim bluz modellerini de yırtık bir jean üzerine giyerek farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

Tesettürlü kadınların da beğeneceği özel tasarımların yer aldığı patırtı bluz modellerinden öne çıkanlara bakacak olursak; nakış işlemeli bluz modelini, yaka bağcık detay gömlekli bluz modelini, omuz dekolteli bluz modelini, cep detay bluz modelini, yaka işlemeli bluz modelini, inci işlemeli bluz modelini, fermuar detay bluz modelini, dantel işleme bluz modelini görüyoruz.

Daha fazla patırtı bluz modelini yakından incelemek için veya satın almak için patırtı giyimin resmi web sitesi olan patırtı.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git