Patırtı 1 Lira Günleri Kampanyası

Patırtı 1 Lira Günleri Kampanyası
2 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 3.203 kez okundu.

Giyim sektöründeki hemen hemen her marka yaz kış demeden birbirinden iyi kampanyalar ile kendilerini tercih etmemiz için bizi etkilemeye çalışıyor. Kimi markalar sezon sonu indirimi altında yüzdelik indirimler yaparken, kimi markalar bir alana bir bedava derken yılın en büyük ve iddialı kampanyasını patırtı giyim gerçekleştirdi. Hesaplı moda sloganıyla müşterilerine en trend kıyafeti en hesaplı şekilde alabileceklerini söyleyen patırtı giyim en son yaptığı patırtı 1 tl kampanyası ile gözleri üzerine çekti.

Peki Patırtı Giyim 1 TL Kampanyası hangi ürünlerde, hangi şartlarda geçerli? Bu kampanya süresince 10 bin ürünün fiyatı 1 tl olacak. Her üyenin yalnızca bir kez faydalanabileceği bu kampanyada her güne özel yüzlerce ürün saat 20.00’da 1 tl oluyor. Şimdilik sadece Türkiye sınırları içinde geçerli kampanya çok yakında gurbetçi vatandaşlarımız için de geçerli olacak. Kampanya dahilinde patırtı 1 tl abiye , patırtı 1 tl elbise vs gibi bir çok patırtı ürününü 1 tl’ye alabilmeniz için tek yapmanız gereken çok hızlı olmak. 1 TL olan ürünü bulup alışverişi tamamlayan ilk kişi alabiliyor bu ürünü.

Gelelim 1 tl olan ürünleri nasıl bulacağımıza; ilk yapmanız gereken patırtı.com adresine saat tam 20.00 da girmek. Sonrasında patırtı kategorilerinde gezip 1 tl olan ürünü bulup sepetinize ekleyip çok hızlı bir şekilde alışverişi tamamlamak. Eğer gerçekten hızlıysanız artık o ürün sizindir. Güle güle kullanabilirsiniz.

Yani hedef hızlı olmak. Hızlı olan kazanır…

Etiketler:

Patırtı 1 Lira Günleri Kampanyası Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Merve dedi ki:

  1 liralık ürün dediniz ama bulamadım ben

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Merve Hanım,
   Yazımızda da bahsettiğimiz gibi 1 liralık ürünü bulabilmeniz için saat 20.00’da patırtı giyimin resmi web sitesi patirti.com adresini ziyaret edip, kategorilerde gezinmeniz gerekiyor. İyi günler.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git